Zespół

Maja

Nazywam się Maja, jestem magistrem kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zdobyte wykształcenie, uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz kilkuletnie doświadczenie zawodowe pozwalają mi na profesjonalne wykonanie zabiegów. Moją mocną stroną są zabiegi anti-aging, zabiegi dla cer problematycznych (przebarwienia, trądzik, problemy naczyniowe) oraz zabiegi wyszczuplające na ciało. Do każdego zabiegu podchodzę z pełnym zaangażowaniem i staram się, aby był on wykonany na najwyższym możliwym poziomie.

Anna

Cześć, mam na imię Ania. Jestem licencjonowanym kosmetologiem. Obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Moja pasją jest dbanie o wygląd i samopoczucie innych. Preferuję wykonywanie zabiegów na twarz z wykorzystaniem aparatury hi-tech, podczas których można uzyskać szybkie i doskonałe efekty. Staram się do każdego klienta podchodzić w sposób indywidualny i oferować zabiegi szyte na jego miarę. Specjalizuję się w stylizacji oprawy oka takich jak laminacja i lifting rzęs. Zapraszam również na zabiegi pielęgnacji dłoni i stóp.

Weronika

Nazywam się Weronika, z wykształcenia jestem technikiem usług kosmetycznych. Specjalizuję się w stylizacji paznokci metodą hybrydową. Wykonane paznokcie cechuje niezwykła trwałość i estetyczny wygląd zadbanych kobiecych dłoni. Klasyczna henna brwi to moja pasja zawodowa. Odpowiedni kolor henny  oraz dobór kształtu brwi wydobywa i podkreśla piękno każdej kobiety. Wykonuję również pedicure i depilację. Uśmiech na twarzy klienta jest dla mnie najlepszą wizytówką. Prywatnie jestem wielką miłośniczką psów,  podróżowania i gór.