Cera naczynkowa

Dottore – zabieg ROSSATORE XPRESS – podstawą tego innowacyjnego zabiegu jest wykorzystanie adaptogennych właściwości cenionego w Chinach cytryńca chińskiego (łac. Schisandra chinensiss). Adaptogeny stosowane w kosmetyce, to rośliny, które zwiększają odporność skóry, szkodliwe bodźce fizyczne i chemiczne. W przypadku osób ze skórą naczyniową, która łatwo ulega zaczerwienieniu głównym problemem jest jej nadmierna reaktywność pod wpływem przeżywanych emocji (strachu, złości, stresu), a także czynników atmosferycznych (słońca, mrozu, wiatru). Przy ekstremalnie niekorzystnych warunkach zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, naczynka pękają. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest zabieg rossatore xpress.

Czas Piękna - Dottore rossatore xpress
Czas Piękna – Dottore rossatore xpress

Temocell – zamykanie naczynek. Urządzenie wykorzystuje w swoim działaniu terapeutyczne właściwości prądu o częstotliwości fali radiowej.
W trakcie zabiegu energia przewodzona jest przez precyzyjną elektrodę igłową, która przyciąga płyny z tkanek na powierzchnię skóry. Następuje zjawisko elektrokoagulacji termicznej zmian naczyniowych.
Poddanie naczynia działaniu wysokiej temperatury powoduje jego koagulację prowadzącą do obkurczenia, a następnie zwłóknienia, co oznacza po prostu ścinanie cząsteczek białka budującego tkankę. Naczynko zostaje zamknięte i uszczelnione, a co najważniejsze mniej widoczne.
Zdecydowaną zaletą technologii radiotermolizy jest fakt, że igły nie stają się gorące podczas zabiegu. Nie dochodzi do poparzenia skóry.
Liczba zabiegów potrzebnych by trwale zamknąć wszystkie popękane i widoczne na skórze naczynka, dobierana jest indywidualnie dla każdego klienta. Wszystko zależy od ilości widocznych naczyń, ich średnicy oraz głębokości położenia.

Czas Piękna - Termocell
Czas Piękna – Termocell

Kwas migdałowy MANDELAC jest kwasem AHA pochodzącym z hydrolizy gorzkich migdałów. Jest powszechnie stosowany do leczenia fotostarzenia, nieregularnej pigmentacji, trądziku zapalengo nie torbelowatego. Odpowiedni dla skóry wrażliwej, gdyż posiada cząsteczki o dużym rozmiarze, co zapewnia wolniejszą penetrację przez warstwę rogową i nie powoduje silnego szczypania i podrażnień.

Czas Piękna - Kwas Migdałowy Mandelac
Czas Piękna – Kwas Migdałowy Mandelac

Kwas migdałowy MANDELAC + dodatek błysk (Vit C) – zabieg z kwasem migdałowym możemy połączyć z silnym koktajlem na bazie proszku błysk który zawiera witaminę C i aktywatory substancji czynnych oraz serum z witaminą C, kwasem hialuronowym, ekstraktem z morwy białej, Syn-Coll® i pantenolu. Zabieg ten polecany jest dla skóry zgaszonej, poszarzałej z oznakami fotostarzenia. Kwas askorbinowy (witamina C) bierze udział w syntezie kolagenu, redukując zmarszczki oraz zwiększając nawilżenie i gęstość skóry. Przeciwdziała tworzeniu się wolnych rodników i zwalcza uszkodzenia oksydacyjne. Działa fotoochronnie. Rozjaśnia skórę poprzez hamowanie syntezy melaniny w melanocytach. Dodatek błysk zawiera również składniki ułatwiające penetrację innych substancji czynnych przez skórę. Kwas hialuronowy daje efekt naturalnego nawilżenia skóry przyciągając do warstwy rogowej cząsteczki wody stymulując syntezę ceramidów, poprawiając i modelując funkcję ochronną skóry. Ekstrakt z morwy białej hamuje produkcję melaniny, a co za tym idzie powstawanie przebarwień. Syn-Coll® stymuluje syntezę kolagenu, elastyny, GAG, regeneruje macierz skórną. Redukuje zmarszczki i zwiększa jędrność. Pantenol posiada właściwości zmiękczające, łagodzące i wygładzające podrażnioną skórę.

Zabieg C-White Anna Lotan polecany jest dla osób po 25 roku życia ze skórą zmęczoną, zestresowaną z widocznymi przebarwieniami i naczynkami. Zabieg doskonale przywraca koloryt, jędrność oraz zdrowy wygląd dlatego daje świetne efekty na skórach palaczy. Dzięki zawartości czystego 10% kwasu askorbinowego doskonale pobudza produkcję kolagenu, odświeża i nadaje blask skórze.
Zabieg szczególnie polecany po opalaniu.

Czas Piękna - Anna Lotan
Czas Piękna – Anna Lotan
Zabiegi marki Dottore1 cena
Rossatore Xpress zabieg dla skóry naczyniowej z tendencją do trądzika różowatego 170zł
1 seria 4 zabiegów – rabat 20%
Zamykanie naczynek – Termocell1 cena
rozszerzone naczynko liniowe do długości 2 cm 100zł
każde kolejne pojedyncze naczynko liniowe do długości 2 cm 50zł
rozgałęzione naczynko tzw gwieździste do 1 cm 100zł
każde kolejne rozgałęzione naczynko tzw. gwieździste do 1 cm 50zł
plamka wiśniowa de Morgana 80zł
kolejna plamka wiśniowa de Morgana 40zł
1 większe zmiany naczyniowe lub ich większa ilość wyceniana indywidualnie
Peelingi chemiczne medi + derma1 cena
kwas migdałowy Mandelac (twarz + szyja) 150zł
kwas migdałowy Mandelac + dodatek błysk (Vit C) (twarz + szyja) 200zł
1 pakiet zabiegów rabat 20%
Anna Lotan cena
C-White Anna Lotan 150zł