Dermapen

Dermapen

Jest najbardziej zaawansowanym technologicznie urządzeniem do frakcyjnego mikronakłuwania skóry.
Urządzenie posiada badania kliniczne i spełnia najwyższe standardy jakości zabiegów i bezpieczeństwa potwierdzone Certyfikatem CE Medycznym.
Rewolucyjny 16-igłowy kartridż pozwala na wykonanie 1920 nakłuć na sekundę, co stanowi o 47,9% więcej niż poprzedni DERMAPEN 3.0, a jednocześnie o 104% więcej w stosunku do innych urządzeń nakłuwających skórę dostępnych na rynku.

DERMAPEN 4.0 pozwala na wyjątkowo dokładny dobór głębokości iniekcji (w zakresie od 0,2 mm do 3 mm) sterowany cyfrowo. Pozwala to na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku derma-roller’ów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły.

DERMAPEN 4.0 dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.

Igły wykonane z molibdenu nie zawierają chromu i niklu, dlatego zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale. Molibden uznawany jest za najbardziej zaawansowany materiał służący do produkcji narzędzi chirurgicznych.

Dla uzyskania pożądanego efektu należy wykonać 3-6 zabiegów w odstępach 4-6 tygodni.

Dermapen

Dzięki zabiegowi DERMAPEN 4.0 możemy uzyskać:

  • widoczne spłycenie zmarszczek,
  • efekt pogrubienia skóry, zmniejszenie cieni pod oczami,
  • naturalna stymulacja produkcji kolagenu,
  • zmniejszenie widoczności porów,
  • redukcja widoczności rozstępów,
  • redukcja blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych,
  • ujednolicenie kolorytu skóry.
Dermapen Czas Piękna
Dermapen 4.0 + koktajl + maska 1 cena
twarz599 zł
twarz + szyja 799zł
twarz + szyja + dekolt 999zł
inna okolica indywidualna
wycena
1 od 3 zabiegów rabat 15%