Zabiegi nawilżające na twarz

Bio Oxy Infusion M’onduniq – zabieg wykonywany za pomocą innowacyjnego urządzenia do przeprowadzania bioinfuzji tlenowej. Jest to bezbolesny, bezpieczny i ciekawy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych w głąb skóry. Za pomocą specjalnej głowicy Oxy Massage wykonywany jest autorski masaż dermotlenowy. Synergiczne połączenie technologii oraz specjalnie przygotowane preparaty dermo-kosmetyczne stanowią doskonałą alternatywę dla wszelkich działań inwazyjnych. Metoda iniekcji BioOxy Infusion wykorzystuje najbardziej naturalne i bezpieczne koktajle zabiegowe. Gwarantuje to możliwość zastosowania terapii praktycznie u każdego klienta, bez względu na wiek czy rodzaj skóry.

Czas Piękna - Bio Oxy Infusion
Czas Piękna – Bio Oxy Infusion

SEKRET ŚLIMAKA’ FACE SNAIL SECRET – to wysokiej jakości zabieg, który swoje działanie czerpie z naturalnych właściwości jakie daje ekstrakt ze śluzu ślimaka. Doskonała propozycja dla osób, które chcą głęboko zregenerować i wygładzić swoją skórę. Zabieg ten wspomaga naprawcze funkcje skóry wspomagając walkę z przebarwieniami ,trądzikiem i głębokimi zmarszczkami. Poprawia wygląd i koloryt szarej skóry dzięki naturalnemu złuszczaniu naskórka. Odpowiedni do wszystkich typów skóry.

Czas piękna - Sekret ślimaka
Czas piękna – Sekret ślimaka

PROFUZJA HIALURONOWA’ Hyaluron’Duo Ultralift to ultranawilżający i liftingujący rytuał, który swoje właściwości czerpie z mocy kwasu hialuronowego w połączeniu z aktywnie działającymi składnikami. Dzięki zastosowaniu nisko i wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego zabieg działa zarówno w głębokich warstwach skóry, jak i na jej powierzchni zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia, regeneracji i wypełnienia. Zawarte w produktach roślinne komórki macierzyste pozyskane z hodowli ‚Globularia cordifolia’ stymulują sirtuine-1, zwaną ‚białkiem długowieczności’, pomagając zbudować skórze własny system obrony przeciwstarzeniowej oraz pobudzając naturalne procesy regeneracji. Dodatkowo Hydromanil 3D zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie. Ekstrakt ze świetlika działa łagodząco i przeciwzapalnie, a ekstrakt z kasztanowca, kofeina i palmitoilokarnityna poprawiają mikrokrążenie oraz zmniejszą cienie i obrzęki.

Czas Piękna - Profuzja Hialuronowa
Czas Piękna – Profuzja Hialuronowa

Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny przy mechanicznej stymulacji. Sama nazwa wskazuje, że podczas zabiegu wykonywane są mikro kłucia, same kłucia odgrywają znaczącą role w regeneracji naskórka. Dodatkowo podczas zabiegu, zostają wprowadzone w głębsze warstwy naskórka specjalnie skomponowane koktajle, dzięki którym skóra zyskuje na jędrności, zmarszczki mimiczne ulegają znacznej redukcji, a kontur twarzy ulega poprawie.

Czas Piękna - Mezoterapia mikroigłowa
Czas Piękna – Mezoterapia mikroigłowa

Liquid Gold Anna Lotan to linia oparta na wyciągu z rokitnika. Preparaty są bogate w składniki aktywne, odżywcze, nawilżające oraz regeneracyjne. Złoto-pomarańczowe owoce rokitnika zawierają ponad 100 różnych składników odżywczych między innymi witaminy z grupy B, C, K, P, kwas foliowy oraz naturalne witaminy młodości A i E. Zabieg doskonale sprawdza się w przypadku skóry odwodnionej potrzebującej intensywnej
regeneracji.

Czas Piękna - Anna Lotan
Czas Piękna – Anna Lotan
Sekret ślimaka – FACE SNAIL SECRET cena
manualnie (twarz + szyja) 199zł
infuzja tlenowa (twarz + szyja) 269zł
infuzja tlenowa (twarz + szyja + dekolt) 299zł
mikrodermabrazja do zabiegu marki M’onduniq + 50zł
peeling kawitacyjny do zabiegu marki M’onduniq + 40zł
EXCELLENCE MAGIC GOLD cena
manualnie (twarz + szyja) 290zł
infuzja tlenowa (twarz + szyja) 340zł
infuzja tlenowa (twarz + szyja + dekolt) 370zł
mikrodermabrazja do zabiegu marki M’onduniq + 45zł
peeling kawitacyjny do zabiegu marki M’onduniq + 35zł
Mezoterapia mikroigłowa1 cena
jednorazowy zakup rollera do mezoterapii mikroigłowej 80zł
mezoterapia mikroigłowa serum + maska (twarz) 160zł
mezoterapia mikroigłowa serum + maska (twarz + szyja) 180zł
mezoterapia mikroigłowa serum + maska (twarz + szyja + dekolt) 220zł
mikrodermabrazja do zabiegu mezoterapii mikroigłowej + 45zł
peeling kawitacyjny do zabiegu mezoterapii mikroigłowej + 35zł
1 seria 4 zabiegów – rabat 20%

Anna Lotan cena
Liquid Gold Anna Lotan 160zł