Manicure i pedicure

W salonie Czas Piękna wykonujemy manicure i pedicure na renomowanych markach takich jak lakiery Essie oraz lakiery hybrydowe prestiżowej marki SPN Nails.

Lakiery do paznokci Essie to nie tylko profesjonalna formuła najwyższej jakości, ale przede wszystkim unikatowe kolekcje odcieni. Twórczynią palety jest Rebecca Minkoff – globalna projektantka kolorów Essie.
W portfolio marki znajdują się wielokrotnie nagradzane produkty do pielęgnacji rąk i paznokci oraz szeroki wachlarz odcieni lakierów. Essie jest liderem w kategorii lakierów luksusowych. Jest ulubieńcem manicurzystek, celebrytek i kochających modę kobiet w ponad 100 krajach na całym świecie. Jako autorytet w dziedzinie koloru Essie jest obecne na największych pokazach sławnych projektantów, od Paryża, aż po Nowy York.

Marka SPN Nails od wielu lat zajmuje czołowe miejsce na rynku profesjonalnych kosmetyków do stylizacji paznokci. Najwyższa jakość produktów, ich bezpieczne dla zdrowia składy, a także pozytywne opinie Niezależnych Instytutów Dermatologicznych sprawiają, że marka SPN Nails została doceniona przez dziesiątki tysięcy Stylistów w całej Europie.

Czas Piękna - Manicure i Pedicure
Czas Piękna – Manicure i Pedicure

Podczas zabiegów manicure i pedicure dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Korzystamy z akcesoriów jednorazowego użytku, ponadto sprzęty metalowe sterylizujemy w autoklawie. Twoje zdrowie jest dla nas priorytetem !!!

Czas Piękna - Autoklaw
Czas Piękna – Autoklaw
Manicure1 cena
manicure bez malowania 20zł
manicure z odżywką 30zł
manicure tradycyjny 40zł
manicure french 45zł
manicure japoński 50zł
manicure hybrydowy 50zł
zdjęcie hybrydy 20zł
zdjęcie żeli 40zł
1 zdobienie od 5 do 10 zł za paznokieć
Pedicure1 cena
pedicure bez malowania 60zł
pedicure tradycyjny 70zł
pedicure french 75zł
pedicure hybrydowy 80zł
zdjęcie hybrydy 20zł
1 zdobienie od 5 do 10 zł za paznokieć
Zabiegi SPA cena
Zabieg złoty miód i mleko na dłonie – peeling + masaż + maska 35zł
Manicure hybrydowy + zabieg odżywczy truskawka lub złoty miód i mleko 75zł