Oczyszczanie twarzy

Mikrodermabrazja jest metodą mechanicznego złuszczania martwych komórek naskórka. Polega na usunięciu warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte kryształkami naturalnego diamentu. Złuszczanie następuje stopniowo, dlatego nie ma niebezpieczeństwa zbyt głębokiego lub nierównomiernego usuwania naskórka, ani powstania blizn. Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjnym, bezbolesnym i nie powodującym uczuleń jak w przypadku innych metod peelingu. To zabieg skutecznie regenerujący i odmładzający skórę.
Zabieg mikrodermabrazji nie wymaga ograniczenia aktywności życiowej, jedynie bardziej wrażliwa skóra może reagować lekkim zaczerwienieniem, które ustępuje po kilku godzinach. Systematycznie stosowane zabiegi nadają skórze młodzieńczy wygląd i czynią ją bardziej promienną. Z każdą sesją efekty potęgują się, skóra staje się coraz bardziej gładka, elastyczna, świetlista, nabiera zdrowego kolorytu.
Mikrodermabrazję polecamy również jako samodzielny zabieg , do którego możemy dobrać odpowiednią biocelulozową maskę nasączoną koktajlem bogatym w składniki odżywcze.

Czas Piękna - Mikrodermabrazja
Czas Piękna – Mikrodermabrazja

Peeling kawitacyjny to jedna z metod oczyszczania skóry, która jest absolutnie nieinwazyjna i może być stosowana nawet przy najbardziej wrażliwej skórze. Podczas zabiegu przykładamy łopatkę do zwilżonej skóry produkującą wibracje ultradźwiękowe, które docierają głęboko oczyszczając skórę z nadmiaru sebum, starych, obumarłych komórek. Dzieje się tak dzięki zjawisku kawitacji tzn. tworzeniu się mikropęcherzyków powietrza, które pod wpływem wibracji ultradźwiękowych zostają rozerwane razem z martwymi komórkami naskórka. W rezultacie peeling kawitacyjny natychmiastowo oczyszcza, wygładza oraz dokładne przygotowuje skórę na lepszą penetrację składnikami aktywnymi.

Czas Piękna - Peeling kawitacyjny
Czas Piękna – Peeling kawitacyjny

Zabieg oczyszczania manualnego twarzy polecany jest do każdego typu skóry szczególnie zanieczyszczonej i trądzikowej. Zastosowanie naturalnej formy rozpulchniania nie powoduje rozgrzania tkanek, uszkodzenia przestrzeni międzykomórkowych oraz opuchnięcia. Oczyszczanie to jest także mniej bolesne i nie powoduje widocznego podrażnienia. Na zakończenie zabiegu stosowana jest maska łagodząco-wyciszająca.

Czas Piękna - Oczyszczenie manualne
Czas Piękna – Oczyszczenie manualne

Proponowane zabiegi:

Oczyszczanie cena
mikrodermabrazja (twarz + szyja) 115zł
mikrodermabrazja (twarz + szyja + dekolt) 139zł
mikrodermabrazja z maską (twarz + szyja) 149zł
mikrodermabrazja z maską (twarz + szyja + dekolt) 179zł
mikrodermabrazja plecy 110zł
peeling kawitacyjny (twarz + szyja) 105zł
peeling kawitacyjny (twarz + szyja + dekolt) 119zł
peeling kawitacyjny z maską (twarz + szyja) 139zł
peeling kawitacyjny z maską (twarz + szyja + dekolt) 159zł
Manualne oczyszczanie twarzy cena
Z wykorzystaniem produktów Dermalogica 229zł