Zabiegi na okolice oczu

Henna rzęs i brwi
Farbowanie brwi i rzęs oraz regulacja brwi podkreśla subtelnie urodę każdej kobiety. Henna rzęs i brwi sprawia, że oczy są bardziej wyraźne i ładnie podkreślone. Pofarbowane henną rzęsy nie wymagają codziennego malowania tuszem. Henna pozwala również ukryć braki brwi oraz przykryć siwizny. W naszym salonie farbowanie brwi i rzęs henną wykonujemy produktami marki RefectoCil. Postać żelowa pasty przeznaczona jest dla osób wrażliwych. Henna proszkowa umożliwia farbowanie na bardziej intensywne odcienie. Kolor oraz intensywność barwy dobieramy do każdej klientki indywidualnie, tak aby był najbardziej dopasowany do jej urody.

Lifting i laminacja rzęs – jest fantastycznym zabiegiem, który nie tylko podkreśli Twoje spojrzenie, ale pozwoli na uzyskanie efektu optycznie dłuższych i podkręconych rzęs. Dzięki zabiegowi oko sprawia wrażenie większego i bardziej otwartego. Zabieg polecany szczególnie osobom o prostych rzęsach, rosnących w dół czy opadającej powiece. Polega na długotrwałym podkręceniu rzęs u ich nasady, wymodelowaniu ich kształtu oraz dodatkowym ich wzmocnieniu. Jest delikatny dla naturalnych rzęs, nie osłabia ich, ani nie obciąża. Dobrze tolerowany również przez alergików.
W zależności od podatności włosa efekt utrzymuje się przez 6-8 tygodni lub do momentu wypadnięcia rzęs zgodnie z ich naturalnym cyklem życia.

Modente to najnowocześniejsze urządzenie wyposażone w 4 najskuteczniejsze technologie przeznaczone do usuwania cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej oraz liftingu twarzy, szyi i okolic oka. Jest to całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna metoda. Pozwala na zmniejszenie obwodu ciała w bardzo krótkim czasie nawet o kilka centymetrów.

Czas Piękna - Masaż Vacuum twarz
Czas Piękna – Masaż Vacuum twarz

Jak działa MODENTE?

Cztery starannie dobrane do wspólnej pracy technologie zawarte w urządzeniu to: fale radiowe, promieniowanie IR, masaż ssąco-próżniowy i mechaniczny masaż rolkami. Dzięki wykorzystaniu tych technologii urządzenie mobilizuje wszystkie procesy organizmu niezbędne do spalania tkanki tłuszczowej, likwidacji cellulitu oraz ujędrniania skóry i redukcji zmarszczek.
Promieniowanie IR – działa w płytkich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej, przyspiesza metabolizm, przygotowuje skórę do lepszego przepływu prądu i działania RF na głębsze warstwy skóry, zwiększa ilość dostarczanego tlenu przyspieszając proces lipolizy.
RF fale radiowe – działa na głębokich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkankach (do około 42 C na głębokości do 2 cm), odbudowując w ten sposób włókna kolagenowe i elastyny oraz niwelując adipocyty czyli komórki tłuszczowe z nagromadzonych miejsc. Aktywuje procesy lipolizy w komórkach tłuszczowych (czyli aktywuje rozpad trój glicerydu w tkance tłuszczowej na kwas tłuszczowy i glicerol, które uwalniane są do krwioobiegu).
Masaż ssąco-próżniowy – poprawia ukrwienie tkanki tłuszczowej zapewniając zwiększoną dawkę tlenu niezbędnego do spalania tłuszczu i redukcji cellulitu. Zwiększa głębokość penetracji prądu RF i światła IR i zwiększa aktywność fibroblastów do odbudowy tkanki łącznej.
Masaż rolkami – ruchome rolki udrażniają układ limfatyczny usprawniając tym samym proces usuwania toksyn z organizmu i przyspieszając procesy metabolizmu, prowadzą do zmniejszenia wzajemnego zlepiania się komórek tłuszczowych.
Skuteczność zabiegów MODENTE osiągana jest dzięki wykorzystaniu działania czterech źródeł energii:

Czas Piękna - Modente
Czas Piękna – Modente
Henna cena
regulacja 25zł
henna brwi 30zł
henna rzęs 30zł
henna brwi + regulacja – pęseta 40zł
henna brwi + regulacja – wosk 45zł
henna brwi i rzęs + regulacja – pęseta 50zł
henna brwi i rzęs + regulacja – wosk 55zł
Modente zabieg liftingujący i przeciwzmarszczkowy
4 technologie IR + RF + Vacuum + masaż rolkami *
cena
okolice oczu 130zł
* pakiet 4 zabiegów rabat 20%
* pakiet 8 zabiegów rabat 30%