Redukcja przebarwień

Bio Oxy Infusion M’onduniq – zabieg wykonywany za pomocą innowacyjnego urządzenia do przeprowadzania bioinfuzji tlenowej. Jest to bezbolesny, bezpieczny i ciekawy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych w głąb skóry. Za pomocą specjalnej głowicy Oxy Massage wykonywany jest autorski masaż dermotlenowy. Synergiczne połączenie technologii oraz specjalnie przygotowane preparaty dermo-kosmetyczne stanowią doskonałą alternatywę dla wszelkich działań inwazyjnych. Metoda iniekcji BioOxy Infusion wykorzystuje najbardziej naturalne i bezpieczne koktajle zabiegowe. Gwarantuje to możliwość zastosowania terapii praktycznie u każdego klienta, bez względu na wiek czy rodzaj skóry.

Czas Piękna - Bio Oxy Infusion
Czas Piękna – Bio Oxy Infusion

DRAGON’ECL LIGHT+’ – ‚Smocza Krew’ to ekskluzywny zabieg dermokosmetyczny przeznaczony dla skóry z problemami pigmentacyjnymi. Dzięki innowacyjnemu połączeniu składników aktywnych z żywicą pozyskiwana ze ‚smoczego drzewa’ Sang de Dragon, zabieg działa odmładzająco, rewitalizująco, odżywczo i rozjaśniająco na skórę. Wysokie działanie antyoksydacyjne, rozjaśnianie przebarwień w czasie oraz natychmiastowo, głębokie nawilżanie, łagodzenie i kojenie skóry, odmładzanie i rewitalizacja to synergiczne efekty łączące wysoką skuteczność zabiegu dzięki zastosowaniu wysokiej jakości profesjonalnych preparatów dermokosmetycznych.

Czas piękna - Smocza krew
Czas piękna – Smocza krew

Kwas glikolowy – Enerpeel GA – 40 polecany do niwelowania zmarszczek płytkich typowych dla fotostarzenia lekkiego. Posiada właściowości poprawiające napięcie skóry oraz wpływa na jej przebudowę. Zmniejsza występowanie przebarwień posłonecznych, ostudy, plam soczewicowatych.

Czas Piękna – Enerpeel GA

Peeling Jessnera – Enerpeel JR mieszanka kwasów salicylowego, mlekowego z rezorcyną, przez co zyskuje bardzo szerokie działanie. Sprawdza się w walce z łojotokiem i trądzikiem. Doskonały do skóry zanieczyszczonej. Polecany do walki z przebarwieniami hormonalnymi, pozapalnymi i posłonecznymi. Warto go stosować również w przypadku fotostarzenia się skóry i zmarszczek. Kwas mlekowy zawarty w Płynie Jessnera ma właściwości nawilżające, przyczynia się do budowy ceramidów, stymuluje produkcję włókien kolagenowych i elastynowych. Dlatego daje efekt widocznego napięcia i natychmiastowego wygładzenia skóry. Rezorcyna zaś, podobnie jak kwas salicylowy działa przeciwzapalnie i bakteriobójczo. Intensyfikuje działanie kwasu salicylowego i podbija jego efekty.

Kwas mlekowy zawarty w Płynie Jessnera ma właściwości nawilżające, przyczynia się do budowy ceramidów, stymuluje produkcję włókien kolagenowych i elastynowych. Dlatego daje efekt widocznego napięcia i natychmiastowego wygładzenia skóry.

Rezorcyna zaś, podobnie jak kwas salicylowy działa przeciwzapalnie i bakteriobójczo. Intensyfikuje działanie kwasu salicylowego i podbija jego efekty.

Czas Piękna – Enerpeel JR

Retises CT to nowoczesny peeling o wysokim stężeniu czystego retinolu, propionianu retinylu i witaminy C w jej najbardziej stabilnej postaci. Retises CT działa silnie depigmentująco, złuszczająco, odświeżająco oraz pobudza procesy odnowy w głębszych warstwach skóry. Usuwa martwe komórki naskórka, stymuluje rozwój nowych oraz syntezę niezbędnych białek. Jeśli zależy Ci na długotrwałych, lecz szybko oraz efektywnie osiągniętych rezultatach, bez odbywania rekonwalescencji koniecznej po typowym, chemicznym peelingu – zdecyduj się na Retises CT. Zabieg wskazany jest dla skóry matowej, ze skłonnością do fotostarzenia, hiperpigmentacji, melasmy lub rozstępów. Retinol ma silne działanie łagodzące, dzięki czemu zmniejsza i rozjaśnia plamy. Peeling Retises CT złuszcza naskórek i odblokowuje pory. Zwiększa się jędrność i gęstość skóry. Kwas askorbinowy (witamina C) bierze udział w syntezie kolagenu, redukując zmarszczki oraz zwiększając nawilżenie i gęstość skóry. Przeciwdziała tworzeniu się wolnych rodników i zwalcza uszkodzenia oksydacyjne. Działa fotoochronnie. Rozjaśnia skórę poprzez hamowanie syntezy melaniny w melanocytach. Retinol odżywia skórę, przeciwdziała pojawieniu się zmarszczek, zmniejsza głębokość zmarszczek już istniejących i poprawia elastyczność skóry. Ponadto retinol rozjaśnia przebarwienia wywołane nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV, regulując nadreaktywność melanocytów. Retises CT nakłada się na skórę klienta na 8 do 10 godzin. Następnie preparat zostaje zmyty przegotowaną wodą lub łagodnym środkiem myjącym. Po zabiegu skóra jest napięta i lekko podrażniona przez około dobę. Zaleca się nałożenie preparatu łagodzącego i natłuszczającego. Łuszczenie trwa zwykle około 4-7 dni. Przez pierwsze dwa dni jest wyraźnie widoczne, a skóra jest podrażniona, napięta i zaczerwieniona. Należy wtedy nakładać preparat łagodzący tak często, jak często odczuwa się potrzebę.

Czas Piękna - Retises CT
Czas Piękna – Retises CT

Zabieg C-White Anna Lotan polecany jest dla osób po 25 roku życia ze skórą zmęczoną, zestresowaną z widocznymi przebarwieniami i naczynkami. Zabieg doskonale przywraca koloryt, jędrność oraz zdrowy wygląd dlatego daje świetne efekty na skórach palaczy. Dzięki zawartości czystego 10% kwasu askorbinowego doskonale pobudza produkcję kolagenu, odświeża i nadaje blask skórze.
Zabieg szczególnie polecany po opalaniu.

Czas Piękna - Anna Lotan
Czas Piękna – Anna Lotan
DRAGON’ECL LIGHT+’ cena
manualnie (twarz + szyja) 199zł
infuzja tlenowa (twarz + szyja) 269zł
infuzja tlenowa (twarz + szyja + dekolt) 299zł
mikrodermabrazja do zabiegu marki M’onduniq + 50zł
peeling kawitacyjny do zabiegu marki M’onduniq + 40zł
Kwas glikolowy Enerpeel GA 1 2 cena
twarz 219zł
twarz + szyja 249zł
twarz + szyja + dekolt 285zł
1 3 zabiegi rabat 15%
2 6 zabiegów rabat 25%
Płyn Jessnera – Enerpeel JR 1 2 cena
twarz 239zł
twarz + szyja 269zł
twarz + szyja + dekolt 305zł
1 3 zabiegi rabat 15%
2 6 zabiegów rabat 25%
Retises CT (retinol + Vit. C) 1 2 cena
twarz + szyja + dekolt 270zł
1 3 zabiegi rabat 15%
2 6 zabiegów rabat 25%
Anna Lotan cena
C-White Anna Lotan 150zł