Likwidacja trądziku

SEKRET ŚLIMAKA’ FACE SNAIL SECRET – to wysokiej jakości zabieg, który swoje działanie czerpie z naturalnych właściwości jakie daje ekstrakt ze śluzu ślimaka. Doskonała propozycja dla osób, które chcą głęboko zregenerować i wygładzić swoją skórę. Zabieg ten wspomaga naprawcze funkcje skóry wspomagając walkę z przebarwieniami ,trądzikiem i głębokimi zmarszczkami. Poprawia wygląd i koloryt szarej skóry dzięki naturalnemu złuszczaniu naskórka. Odpowiedni do wszystkich typów skóry.

Czas piękna - Sekret ślimaka
Czas piękna – Sekret ślimaka

Kwas migdałowy MANDELAC jest kwasem AHA pochodzącym z hydrolizy gorzkich migdałów. Jest powszechnie stosowany do leczenia fotostarzenia, nieregularnej pigmentacji, trądziku zapalengo nie torbelowatego. Odpowiedni dla skóry wrażliwej, gdyż posiada cząsteczki o dużym rozmiarze, co zapewnia wolniejszą penetrację przez warstwę rogową i nie powoduje silnego szczypania i podrażnień.

Czas Piękna - Kwas Migdałowy Mandelac
Czas Piękna – Kwas Migdałowy Mandelac

Salipeel Lic to innowacyjny peeling przeznaczony przede wszystkim dla osób z trądzikiem zapalnym. Wykorzystuje on nanotechnologię Lipoceutical oraz mikroskopijnych liposomów, co pozwala na osiągnięcie doskonałych rezultatów w krótkim czasie oraz zminimalizowanie efektów podrażnienia i łuszczenia naskórka. Zawarte w liposomach główne składniki aktywne to: Kwas salicylowy, główny składnik peelingu, złuszcza zbędne warstwy naskórka, posiada silne działanie przeciwzapalne, a więc sprzyja procesowi gojenia wyprysków i podrażnień. Posiada zdolność przenikania przez warstwę łojową i wnikania w głąb mieszków włosowych oraz oczyszczania porów skóry, co ma duże znaczenie w leczeniu trądziku i likwidowaniu zaskórników. Ponieważ kwas salicylowy nie wysusza skóry, jest polecany również dla osób z cerą suchą z problemem zanieczyszczeń w „strefie T”. Kwas cytrynowy zwiększa wchłanianie substancji aktywnych oraz wzmacnia działanie kwasu salicylowego. Kwas linolenowy redukuje ryzyko podrażnienia, regeneruje skórę i przywraca jej funkcje obronne.

Czas Piękna - Salipeel Lic
Czas Piękna – Salipeel Lic

Zabieg Innowacyjne oczyszczanie twarzy bez wapozonu polecany jest do każdego typu skóry szczególnie zanieczyszczonej i trądzikowej. Zastosowanie naturalnej formy rozpulchniania (ekstrakt z siemia lnianego) nie powoduje rozgrzania tkanek, uszkodzenia przestrzeni międzykomórkowych oraz opuchnięcia. Oczyszczanie to jest także mniej bolesne i nie powoduje widocznego podrażnienia.

Czas Piękna - Oczyszczenie manualne
Czas Piękna – Oczyszczenie manualne
Zabiegi marki M’onduniq cena
Sekret ślimaka – FACE SNAIL SECRET – zabieg regenerujący i odżywczy 150zł
mikrodermabrazja do zabiegu marki M’onduniq + 45zł
peeling kawitacyjny do zabiegu marki M’onduniq + 35zł
Peelingi chemiczne medi + derma1 cena
kwas migdałowy Mandelac (twarz + szyja) 150zł
kwas salicylowy Salipeel Lic (twarz + szyja) 180zł
1 pakiet zabiegów rabat 20%
Manualne oczyszczanie twarzy cena
cena zależna od stopnia zanieczyszczenia skóry od 165 do 190zł