Likwidacja trądziku

Bio Oxy Infusion M’onduniq – zabieg wykonywany za pomocą innowacyjnego urządzenia do przeprowadzania bioinfuzji tlenowej. Jest to bezbolesny, bezpieczny i ciekawy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych w głąb skóry. Za pomocą specjalnej głowicy Oxy Massage wykonywany jest autorski masaż dermotlenowy. Synergiczne połączenie technologii oraz specjalnie przygotowane preparaty dermo-kosmetyczne stanowią doskonałą alternatywę dla wszelkich działań inwazyjnych. Metoda iniekcji BioOxy Infusion wykorzystuje najbardziej naturalne i bezpieczne koktajle zabiegowe. Gwarantuje to możliwość zastosowania terapii praktycznie u każdego klienta, bez względu na wiek czy rodzaj skóry.

Czas Piękna - Bio Oxy Infusion
Czas Piękna – Bio Oxy Infusion

SEKRET ŚLIMAKA’ FACE SNAIL SECRET – to wysokiej jakości zabieg, który swoje działanie czerpie z naturalnych właściwości jakie daje ekstrakt ze śluzu ślimaka. Doskonała propozycja dla osób, które chcą głęboko zregenerować i wygładzić swoją skórę. Zabieg ten wspomaga naprawcze funkcje skóry wspomagając walkę z przebarwieniami ,trądzikiem i głębokimi zmarszczkami. Poprawia wygląd i koloryt szarej skóry dzięki naturalnemu złuszczaniu naskórka. Odpowiedni do wszystkich typów skóry.

Czas piękna - Sekret ślimaka
Czas piękna – Sekret ślimaka

Kwas migdałowy Enerpeel MA jest kwasem AHA pochodzącym z hydrolizy gorzkich migdałów. Jest powszechnie stosowany do leczenia trądziku różowatego jak i zapalnego. Odpowiedni dla skóry wrażliwej, gdyż posiada cząsteczki o dużym rozmiarze, co zapewnia wolniejszą penetrację przez warstwę rogową i nie powoduje silnego szczypania i podrażnień. Może być stosowany cały rok jako zabieg odświeżający.

Czas Piękna – kwas migdałowy Enerpeel MA

Peeling Jessnera – Enerpeel JR mieszanka kwasów salicylowego, mlekowego z rezorcyną, przez co zyskuje bardzo szerokie działanie. Sprawdza się w walce z łojotokiem i trądzikiem. Doskonały do skóry zanieczyszczonej. Polecany do walki z przebarwieniami hormonalnymi, pozapalnymi i posłonecznymi. Warto go stosować również w przypadku fotostarzenia się skóry i zmarszczek. Kwas mlekowy zawarty w Płynie Jessnera ma właściwości nawilżające, przyczynia się do budowy ceramidów, stymuluje produkcję włókien kolagenowych i elastynowych. Dlatego daje efekt widocznego napięcia i natychmiastowego wygładzenia skóry. Rezorcyna zaś, podobnie jak kwas salicylowy działa przeciwzapalnie i bakteriobójczo. Intensyfikuje działanie kwasu salicylowego i podbija jego efekty.

Czas Piękna – Enerpeel JR

Salipeel Lic to innowacyjny peeling przeznaczony przede wszystkim dla osób z trądzikiem zapalnym. Wykorzystuje on nanotechnologię Lipoceutical oraz mikroskopijnych liposomów, co pozwala na osiągnięcie doskonałych rezultatów w krótkim czasie oraz zminimalizowanie efektów podrażnienia i łuszczenia naskórka. Zawarte w liposomach główne składniki aktywne to: Kwas salicylowy, główny składnik peelingu, złuszcza zbędne warstwy naskórka, posiada silne działanie przeciwzapalne, a więc sprzyja procesowi gojenia wyprysków i podrażnień. Posiada zdolność przenikania przez warstwę łojową i wnikania w głąb mieszków włosowych oraz oczyszczania porów skóry, co ma duże znaczenie w leczeniu trądziku i likwidowaniu zaskórników. Ponieważ kwas salicylowy nie wysusza skóry, jest polecany również dla osób z cerą suchą z problemem zanieczyszczeń w „strefie T”. Kwas cytrynowy zwiększa wchłanianie substancji aktywnych oraz wzmacnia działanie kwasu salicylowego. Kwas linolenowy redukuje ryzyko podrażnienia, regeneruje skórę i przywraca jej funkcje obronne.

Czas Piękna - Salipeel Lic
Czas Piękna – Salipeel Lic

Zabieg oczyszczania manualnego twarzy polecany jest do każdego typu skóry szczególnie zanieczyszczonej i trądzikowej. Zastosowanie naturalnej formy rozpulchniania nie powoduje rozgrzania tkanek, uszkodzenia przestrzeni międzykomórkowych oraz opuchnięcia. Oczyszczanie to jest także mniej bolesne i nie powoduje widocznego podrażnienia. Na zakończenie zabiegu stosowana jest maska łagodząco-wyciszająca.

Czas Piękna - Oczyszczenie manualne
Czas Piękna – Oczyszczenie manualne
Sekret ślimaka – FACE SNAIL SECRET cena
manualnie (twarz + szyja) 199zł
infuzja tlenowa (twarz + szyja) 269zł
infuzja tlenowa (twarz + szyja + dekolt) 299zł
mikrodermabrazja do zabiegu marki M’onduniq + 50zł
peeling kawitacyjny do zabiegu marki M’onduniq + 40zł
Kwas migdałowy Enerpeel MA 1 2 cena
twarz 189zł
twarz + szyja 219zł
twarz + szyja + dekolt 255zł
1 3 zabiegi rabat 15%
2 6 zabiegów rabat 25%
Kwas salicylowy – Salipeel LIC 1 2 cena
Salipeel LIC (twarz) 180zł
Salipeel LIC (twarz + szyja) 210zł
Salipeel LIC (twarz + szyja + dekolt) 240zł
1 3 zabiegi rabat 15%
2 6 zabiegów rabat 25%
Kwas salicylowy – Salipeel LIC 1 2 cena
Salipeel LIC (twarz) 180zł
Salipeel LIC (twarz + szyja) 210zł
Salipeel LIC (twarz + szyja + dekolt) 240zł
1 3 zabiegi rabat 15%
2 6 zabiegów rabat 25%
Manualne oczyszczanie twarzy cena
Z wykorzystaniem produktów Dermalogica 229zł