Zabiegi wyszczuplające

Modente to najnowocześniejsze urządzenie wyposażone w 4 najskuteczniejsze technologie przeznaczone do usuwania cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej oraz liftingu twarzy, szyi i okolic oka. Jest to całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna metoda. Pozwala na zmniejszenie obwodu ciała w bardzo krótkim czasie nawet o kilka centymetrów.

Czas Piękna - Masaż Vacuum ciało
Czas Piękna – Masaż Vacuum ciało

Jak działa MODENTE?

Cztery starannie dobrane do wspólnej pracy technologie zawarte w urządzeniu to: fale radiowe, promieniowanie IR, masaż ssąco-próżniowy i mechaniczny masaż rolkami. Dzięki wykorzystaniu tych technologii urządzenie mobilizuje wszystkie procesy organizmu niezbędne do spalania tkanki tłuszczowej, likwidacji cellulitu oraz ujędrniania skóry i redukcji zmarszczek.
Promieniowanie IR – działa w płytkich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej, przyspiesza metabolizm, przygotowuje skórę do lepszego przepływu prądu i działania RF na głębsze warstwy skóry, zwiększa ilość dostarczanego tlenu przyspieszając proces lipolizy.
RF fale radiowe – działa na głębokich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkankach (do około 42 C na głębokości do 2 cm), odbudowując w ten sposób włókna kolagenowe i elastyny oraz niwelując adipocyty czyli komórki tłuszczowe z nagromadzonych miejsc. Aktywuje procesy lipolizy w komórkach tłuszczowych (czyli aktywuje rozpad trój glicerydu w tkance tłuszczowej na kwas tłuszczowy i glicerol, które uwalniane są do krwioobiegu).
Masaż ssąco-próżniowy – poprawia ukrwienie tkanki tłuszczowej zapewniając zwiększoną dawkę tlenu niezbędnego do spalania tłuszczu i redukcji cellulitu. Zwiększa głębokość penetracji prądu RF i światła IR i zwiększa aktywność fibroblastów do odbudowy tkanki łącznej.
Masaż rolkami – ruchome rolki udrażniają układ limfatyczny usprawniając tym samym proces usuwania toksyn z organizmu i przyspieszając procesy metabolizmu, prowadzą do zmniejszenia wzajemnego zlepiania się komórek tłuszczowych.
Skuteczność zabiegów MODENTE osiągana jest dzięki wykorzystaniu działania czterech źródeł energii:

Czas Piękna - Modente
Czas Piękna – Modente

Masaż antycellulitowy bańką chińską to skuteczna metoda walki z cellulitem, która przynosi wyraźne efekty w krótkim okresie czasu. Masaż pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyśpieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. W miejscu poddanym zabiegowi skóra staje się gładsza. Masaż ten dodatkowo doskonale uspokaja oraz relaksuje. Podczas zabiegu masażystka aplikuje na skórę specjalnie skomponowaną oliwkę zawierającą aktywne składniki, zasysa skórę oraz tkanki podskórne do wnętrza bańki, a następnie delikatnie przesuwa bańką po skórze.

Czas Piękna - Masaż bańka chińską
Czas Piękna – Masaż bańka chińską
Modente zabieg wyszczuplający i antycellulitowy
4 technologie IR + RF + Vacuum + masaż rolkami *
cena
brzuch 169zł
‚boczki’ 169zł
brzuch + ‚boczki’ 199zł
uda 169zł
pośladki 169zł
uda + pośladki 199zł
ramiona 119zł
bryczesy 169 zł
* 5 zabiegów rabat 15%
* 10 zabiegów rabat 15% + 1 zabieg gratis
Masaż bańką chińską * cena
brzuch 70zł
‚boczki’ 70zł
brzuch + ‚boczki’ 100zł
uda 70zł
pośladki 70zł
uda + pośladki 100zł
ramiona 50zł
bryczesy 70zł
* 5 zabiegów rabat 15%
* 10 zabiegów rabat 15% + 1 zabieg gratis