Pedicure

Pedicure
W naszym salonie pracujemy na renomowanych markach takich jak amerykańskie lakiery Essie oraz lakiery hybrydowe prestiżowej marki SPN Nails.
Lakiery do paznokci essie to nie tylko profesjonalna formuła najwyższej jakości, ale przede wszystkim unikatowe kolekcje odcieni, tworzone dziś przez Rebeccę Minkoff – Globalną Projektantkę Koloru essie. W portfolio marki znajdują się wielokrotnie nagradzane produkty do pielęgnacji rąk i paznokci oraz szeroki wachlarz odcieni lakierów. Essie jako lider w kategorii lakierów luksusowych jest ulubieńcem manicurzystek, celebrytek i kochających modę kobiet w ponad 100 krajach na całym świecie. Jako autorytet w dziedzinie koloru, essie jest obecne na największych pokazach sławnych projektantów, od Paryża, aż po Nowy York.
Marka SPN Nails od wielu lat zajmuje czołowe miejsce na rynku profesjonalnych kosmetyków do stylizacji paznokci. Najwyższa jakość produktów, ich bezpieczne dla zdrowia składy, pozytywne opinie Niezależnych Instytutów Dermatologicznych oraz bogata oferta i bardzo rozbudowana kolorystyka sprawiają, że marka SPN Nails została doceniona przez dziesiątki tysięcy Stylistów w całej Europie.
essie_spn
Podczas zabiegów manicure i pedicure dbamy o Twoje bezpieczeństwo, dlatego korzystamy z akcesoriów jednorazowego użytku, a sprzęty metalowe są sterylizowane w autoklawie. Twoje zdrowie jest dla nas priorytetem!!!
Pedicure kosmetyczny
Zwany frezarkowym, to szybki i bezbolesny sposób na poprawę kondycji i wyglądu Twoich stóp. Na samym początku moczymy stopy w kąpieli oraz nadajemy odpowiedni kształt płytce paznokciowej. W naszym salonie pedicure wykonywany jest przy pomocy nowoczesnej frezarki – dzięki temu urządzeniu szybko, bezboleśnie i bez skaleczeń usuwamy zrogowaciały naskórek ze stóp oraz okolic paznokci.

Pedicure hybrydowy
Pierwszym etapem tego zabiegu jest pedicure klasyczny, który polega na skróceniu paznokci w linii prostej tak aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko wrastania paznokci. Narośnięte na płytkę skórki usuwamy przy użyciu cążek a zrogowaciały naskórek usuwamy za pomocą frezarki oraz tarki do stóp, następnie wykonujemy peeling stóp. Paznokcie odtłuszczamy i nakładamy hybrydę, przy czym każda warstwa utwardzana jest w lampie UV. Lakier hybrydowy zapewnia efekt trwałych i błyszczących paznokci od 14 do 21 dni.