Zabiegi na okolice oczu

Zabiegi na okolice oczu
Henna i regulacja
Farbowanie brwi i rzęs oraz regulacja brwi podkreślają subtelnie urodę każdej kobiety. Henna rzęs i brwi sprawia, że oczy stają się bardziej wyraźne i ładnie podkreślone. Pofarbowane henną rzęsy nie wymagają codziennego malowania tuszem. Henna pozwala również ukryć braki brwi oraz przykryć siwizny.W naszym salonie farbowanie brwi i rzęs henną wykonujemy produktami marki RefectoCil w postaci pasty żelowej przeznaczonej dla osób wrażliwych oraz hennę proszkową, która umożliwia farbowanie na bardziej intensywne odcienie. Kolor oraz intensywność barwy dobierane są do każdej klientki indywidualnie, tak aby był najbardziej dopasowany do jej urody.

Przedłużanie rzęs
Obecnie najpopularniejszą metodą przedłużania rzęs jest metoda 1:1, czyli rzęsa do rzęsy. Dłuższe o kilkadziesiąt procent, gęste i wodoodporne – taki jest efekt przedłużania rzęs. Nowa metoda trwałego przedłużania rzęs podbija rynek kosmetyczny w błyskawicznym tempie, wypierając z gabinetów tradycyjne „kępki”. A co najważniejsze, przytwierdzone w ten sposób sztuczne rzęsy wyglądają bardzo naturalnie.

Jak wygląda zabieg przedłużania rzęs?

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonywany jest na stole kosmetycznym przy zamkniętych oczach i trwa ok. 2-3 godziny.
Na każde oko aplikuje się ok. 80-100 rzęs. Za pomocą specjalnych pęset do każdej naturalnej rzęsy przyklejana jest rzęsa sztuczna. Na koniec rzęsy są rozczesywane i nadaje się im odpowiedni kształt i wygląd. Aplikacji sztucznych rzęs jest bezbolesna i nie wpływa negatywnie na stan powiek i naturalnych rzęs. Sztuczna rzęsa nie dotyka skóry, dzięki czemu nie podrażnia powieki. W każdej chwili sztuczne rzęsy można usunąć przy pomocy bezpiecznego preparatu podczas krótkiej wizyty w salonie. Aby utrzymać spektakularny efekt przedłużone rzęsy należy uzupełniać co 4–6 tygodni, ponieważ wypadają razem z naturalnymi rzęsami.

 • alergia,
 • alergia na składniki produktów,
 • stany zapalne oczu,
 • zespół suchego oka,
 • świeża plastyka powiek,
 • niedomykalność powiek,
 • nowotwory,
 • choroby wynikające z autoagresji.

Modente
4 najskuteczniejsze technologie zawarte w 1 urządzeniu!

Modente to najnowocześniejsze urządzenie wyposażone w 4 najskuteczniejsze technologie przeznaczone do usuwania cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej oraz liftingu twarzy, szyi i okolic oka. Jest to całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna metoda. Pozwala na zmniejszenie obwodu ciała w bardzo krótkim czasie nawet o kilka centymetrów.

Modente
Jak działa MODENTE?

4 starannie dobrane do wspólnej pracy technologie zawarte w urządzeniu to: fale radiowe, promieniowanie IR, masaż ssąco-próżniowy i mechaniczny masaż rolkami. Dzięki wykorzystaniu tych technologii urządzenie mobilizuje wszystkie procesy organizmu niezbędne do spalania tkanki tłuszczowej, likwidacji cellulitu oraz ujędrniania skóry i redukcji zmarszczek.
Promieniowanie IR – działa w płytkich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej, przyspiesza metabolizm, przygotowuje skórę do lepszego przepływu prądu i działania RF na głębsze warstwy skóry, zwiększa ilość dostarczanego tlenu przyspieszając proces lipolizy.
RF fale radiowe – działa na głębokich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkankach (do około 42 C na głębokości do 2 cm), odbudowując w ten sposób włókna kolagenowe i elastyny oraz niwelując adipocyty czyli komórki tłuszczowe z nagromadzonych miejsc. Aktywuje procesy lipolizy w komórkach tłuszczowych (czyli aktywuje rozpad trój glicerydu w tkance tłuszczowej na kwas tłuszczowy i glicerol, które uwalniane są do krwioobiegu).
Masaż ssąco-próżniowy – poprawia ukrwienie tkanki tłuszczowej zapewniając zwiększoną dawkę tlenu niezbędnego do spalania tłuszczu i redukcji cellulitu. Zwiększa głębokość penetracji prądu RF i światła IR i zwiększa aktywność fibroblastów do odbudowy tkanki łącznej.
Masaż rolkami – ruchome rolki udrażniają układ limfatyczny usprawniając tym samym proces usuwania toksyn z organizmu i przyspieszając procesy metabolizmu, prowadzą do zmniejszenia wzajemnego zlepiania się komórek tłuszczowych.
Skuteczność zabiegów MODENTE osiągana jest dzięki wykorzystaniu działania czterech źródeł energii:

Modente
Dla kogo przeznaczone jest urządzenie MODENTE?

Zabiegi MODENTE przeznaczone są dla wszystkich osób, które pragną znaleźć skuteczne, szybkie i nieinwazyjne rozwiązanie dla problemów estetycznych twarzy i ciała, bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych i powikłań. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry zabiegi MODENTE można precyzyjnie dopasować do potrzeb i wymagań każdego Klienta szybko osiągając pożądane efekty.

 • redukcja cellulitu
,
 • wyszczuplanie i modelowania ciała
,
 • zwiększenie napięcia skóry
,
 • pobudzenie układu limfatycznego i krwionośnego
,
 • detoksykacja
,
 • usuwanie „chomików”
,
 • redukcja zmarszczek
,
 • poprawa kondycji skóry wokół ust i oczu
,
 • rzeźbienie owalu twarzy.
Modente efekty