Makijaż permanentny

Makijaż permanentny
Makijaż trwały Long Time Liner
Służy do naturalnego podkreślenia konturu ust, brwi i oczu. Można zrekonstruować lub przyciemnić przerzedzone brwi, zmienić wyraz oczu, czy optycznie podnieść opadające powieki. Conture Make-up nie maluje lecz w sposób naturalny podkreśla kontury, stąd bardzo ważne jest dobranie barwników w taki sposób aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu Long Time Liner jest to niemiecka marka makijażu permanentnego – obecnie nr 1 na świecie!, dzięki której Kobiety mogą cieszyć się naturalnym i perfekcyjnym pięknem swoich oczu, ust i brwi w każdej chwili – bez względu na pogodę, czy sytuację, nawet na plaży czy w basenie, Twój makijaż będzie zawsze perfekcyjny!

Makijaż permanentny

PIGMENTY Long-Time-Liner®
Pigmenty do makijażu permanentnego marki Long-Time-Liner® są bezpieczne dla zdrowia i spełniają międzynarodowe wymogi określone dla produktów medycznych. Posiadają certyfikat i spełniają standardy EEC i FDA, dotyczące zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych. Materiały wykorzystane do produkcji pigmentów Long-Time-Liner® są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Nie budzą żadnych zastrzeżeń pod względem alergologicznym i toksykologicznym.

  • Ciąża,
  • hemofilia,
  • zażywanie niektórych leków (np. rozrzedzających krew – aspiryna itp., sterydów),
  • alergie, trądzik ropowiczy, czynna opryszczka, łuszczyca,
  • zaawansowana cukrzyca,
  • gorączka, infekcja wirusowa, bakteryjna lub grzybicza,
  • nowotwory skóry,
  • świeże blizny.

Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia i obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują i następnego dnia można powrócić do zwykłych aktywności  życiowych. W dwa dni po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać – jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie.

W przypadku makijażu ust może dojść do powstania opryszczki. Aby tego uniknąć należy na 3 dni przed zbiegiem i 3 dni po zabiegu (również w przypadku korekty) przyjmować środek przeciwwirusowy polecony przez lekarza.
Dwa tygodnie po zabiegu (do 1 miesiąca) należy obowiązkowo przeprowadzić odpowiednie postępowanie mające na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów makijaży (tzw. korekta).