O nas

O nas
Maja
Nazywam się Maja, jestem magistrem kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zdobyte wykształcenie, uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz kilkuletnie doświadczenie zawodowe pozwalają mi na profesjonalne wykonanie zabiegów. Moją mocną stroną są zabiegi anti-aging, zabiegi dla cer problematycznych (przebarwienia, trądzik, problemy naczyniowe) oraz zabiegi wyszczuplające na ciało. Do każdego zabiegu podchodzę z pełnym zaangażowaniem i staram się, aby był on wykonany na najwyższym możliwym poziomie.

Paula
Nazywam się Paula Bielicka. Jako wykwalifikowana linergistka wykonuję swój zawód z pasją gdyż kocham tworzyć piękno. Pomogło mi wieloletnie malowanie obrazów techniką olejną oraz pastel. Stwierdziłam, że nadal mogę tworzyć piękno, a płótno postanowiłam zamienić na żywą istotę. Uważam, że kobieta zasługuje na to, żeby być piękna o każdej porze dnia i nocy.
Swoje doświadczenie zdobywałam u takich sław makijażu permanentnego jak Magdalena Bogulak, która jest kreatorką wizerunku wielu znanych gwiazd, oraz Aleksandry Góreckiej – światowej sławy mistrzyni i założycielki Międzynarodowego Instytutu Makijażu Permanentnego.
Stale poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe o nowe techniki makijażu permanentnego aby wzbogacić swoją ofertę o nowe możliwości upiększania kobiecej urody. Pracuję na najwyższej klasy sprzęcie firmy Long-Time-Liner i używam wyłącznie najwyższej jakości barwników mineralnych.
Makijaż permanentny jest inwestycją w wygląd. Wybierz usługę najwyższej jakości.